Vážení rodiče, 

vzhledem ke zvyšujícímu se výskytu onemocnění COVID 19 a k zajištění maximální možné prezenční výuky v našich školách se Městská část Prahy 9 rozhodla provést dne 1. 11. 2021 testování všech žáků škol, včetně žáků očkovaných i žáků po  prodělaném onemocnění covidu. 

Dopis od Městské části spolu s informacemi k testování naleznete níže. Veškeré informace Vám třídní učitelé zaslali na mail a vytištěné dokumenty včetně informovaného souhlasu žáci dostali s sebou domů.

Pokud se chceme vyhnout uvalení karantény na žáky v případě pozitivního záchytu při pondělním testování, je třeba, aby děti do výsledků antigenního testování měly nasazenou ochranu dýchacích cest i ve třídě. Škola zároveň uzpůsobí první dvě vyučovací hodiny tak, aby se žáci nemísili.

Děkujeme za spolupráci.

RNDr. Věra Cyprichová

ředitelka školy

 

 

Dopis Mč P9 a průběh testování

Informovaný souhlas