Již po druhé se  8.C zapojila do projektu Srdce s láskou darované. V letošním jsme vybrali spolek Sanitka přání Česká republika. Posláním spolku Sanitka přání je poskytnout imobilnímu pacientovi v terminálním stádiu nemoci možnost rozloučit se s lidmi nebo místem, které se pro něho stalo díky nemoci nedostupné. Každému člověku splní jedno přání zdarma.

Do projektu Srdce pro Sanitku přání se opět zapojila celá třída. A i když nemáme ve škole dílny, zvládli jsme to při hodině výtvarky v kmenové učebně. Srdce jsme vyřezávali z překližky, detaily jsme na něj vypalovali. Společná práce nám přinesla radost i stmelení kolektivu.

Naše srdce jsme přihlásili do projektu Srdce s láskou darované pod názvem Sanitka přání. Pokud se vám náš projekt líbí, prosíme o Váš hlas: https://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2022/detail/117 . V odkazu najdete i video a fotografie, jak naše srdce vzniklo.

Mgr. Hana Štěpánková, třídní učitelka 8.C