Parádní závěr roku: 7.C na Stírce!
Třída 7.C zakončila sérii letošních školních výletů tou nejlepší možnou tečkou – společnou návštěvou koupaliště. Naším cílem byl bazén na Stírce, kde jsme našli perfektní útočiště před letním žárem. Své ručníky jsme rozbalili v příjemném stínu pod stromy, které nám poskytly skvělé zázemí pro odpočinek. Venku sice panovalo pořádné vedro, ale ve vodě to bylo prostě super. Voda byla naprosto úžasná a osvěžující, takže z ní se nikomu nechtělo ven. Celý den se nesl ve znamení skvělé nálady, společných her a zaslouženého posilování třídního kolektivu. Domů jsme se vrátili unavení, ale maximálně spokojení a skvěle naladění na blížící se prázdniny!
za pedagogický dozor Mgr. Hana Štěpánková, Bc. Barbora Kokošková
