Vážení rodiče,

 

při plánované odstávce vody, která měla skončit dnes ráno, došlo ke komplikacím, které dle informací PVK způsobí, že voda poteče až po 13:00 hod. V tuto chvíli nejsou k dispozici náhradní zdroje vody, škola není schopna zajistit hygienické podmínky, ani uvařit obědy, proto se výuka dnes ruší.

Prosíme rodiče, aby si žáky 0.-4. ročníku vyzvedli osobně (neplatí pro děti, které odjely na ŠVP), děti 5.-9. ročníku budou odcházet samostatně po tom, co Vás spolu s třídním učitelem/třídní učitelkou zkontaktují, abychom se ujistili, že o situaci víte.

Třída 2.A odjede na plavání a třída 2.BC do Rudolfina, prosíme, děti vyzvedněte ve 12:45 hod.

Komplikace nás mrzí a není zaviněna školou. 

Zatím počítáme s tím, že voda od odpoledne poteče a proto nerušíme plánovanou večerní akci "spaní v družině 2. třídy".

Děkujeme za pochopení.

 

Mgr. Naďa Koháková

ředitelka školy